10. TUCCI VAN DE DONKHOEVE Z

hengst 09-06-2015 -- Zangersheide De Donk NV Gustaaf Quintelier
prijs: € 16000

"Hands up for the runner-up at Z-Festival!"

 Tucci vd Donkhoeve Z

Hands upvoor de runner upvan het Z-Festival

Gustaaf Quintelier, de fokker van onder andere Utopia vd Donkhoeve, zette zijn fokkerij op de kaart dankzij de hengst Chin Chin. Met Utopias moeder Ramona vd Gaver (Chin Chin) bouwde hij één van de beste stammen van België op. In de bekende fokkersstreek het Waasland lagen ook de Chin Chin-merries Querly Chin, Usha vh Roosakker en Ta Belle van Sombeke aan de basis van drie van de beste stammen ter wereld. Ze leverden toppaarden als Walnut de Muze, Cella en London. Gustaaf Quintelier kruiste daarom ook zijn tweede stam met de voormalige Olympische hengst Chin Chin. De Holsteinse merrie Caresse vd Donkhoeve (Cassini I x Cor de la Bryere) gaf hem in combinatie met Chin Chin de merrie Highness vd Donkhoeve en dat is de moeder van Tucci vd Donkhoeve Z, een perfect gebouwd hengstveulen met drie fantastische gangen. Niet voor niets werd deze prachtige vos reservekampioen tijdens het laatste Z-Festival.

TANGELO VD ZUUTHOEVE  NARCOS II  FAIR PLAY III  QUASTOR
MA POMME
GEMINI  TANAEL
IL PLEUT BERGERE
OLYMPIA V/D KREKEBEKE  LAUDANUM XX  BORAN XX
MONTA BELLA XX
RACYONA Z  RAMIRO Z
ALCYONE Z
HIGHNESS VD DONKHOEVE  CHIN CHIN  CONSTANT  COR DE LA BRYERE
ELLA
LARESE  FARNESE
CESTA
CARESSE VD DONKHOEVE  CASSINI I  CAPITOL I
WISMA
U-CAYENNE  COR DE LA BRYERE
PAULINE