38. CAVALINI Z

merrie 04-05-2015 schimmel Zangersheide Adams Rudy
prijs: € 15000

"This will be a great one!"

Cavalini Z

Dit wordt een grote!

Cavalini, wat zo veel betekent als klein paard, is een toepasselijke naam voor dit prachtige veulen, maar wees gewaarschuwd. Dit merrietje blijft niet klein. Het wordt zelfs een hele grote. Tijdens het Z-Festival haalde het al de finale. Cavalini Z is een dochter van de grote Cavalo Z, die de laatste jaren door de Z-fokkers in de armen gesloten werd vanwege zijn schitterend optreden op de hengstenkeuring als vierjarige. Ook Christian Ahlmann liet er zijn oog op vallen. Hij verscheen er vorig jaar mee in de ring tijdens het wereldkampioenschap voor vijfjarige paarden. Cavalo Z is een nog zeldzame jonge hengst van Carthago Z. Hij is op Zangersheide geboren uit een moeder van die andere wonderbaarlijke schimmel Levisto Z.

CAVALO Z  CARTHAGO Z  CAPITOL I  CAPITANO
FOLIA
PERRA  CALANDO I
KERRIN
LEVA Z  LEVISTO Z  LEANDRO
HIRTIN
KURTA  CONTENDER
URTA
BONETRA VD LEEUWERK  VIENTO UNO W  NUMERO UNO  LIBERO H
JOLANDA
JENDY  WISCONSIN
ENDY
DANETRA VD LEEUWERK  CAESAR VAN DE HELLE  CANTUS
ERLE
ANETRA VAN DE LEEUWERK  CLINTON
FONETRA