56. NENA Z

merrie 04-04-2015 donkerbruin (kan schimmel worden) Zangersheide P. van Cruchten
prijs: € 12000

"From Z-champion to world champion?"

Nena Z

Van Z-kampioen tot wereldkampioen?

Er was geen kruit opgewassen tegen Nena Z in de reeks oudere merrieveulens op het Z-Festival. De dochter van Niagara dElle Z (Quickstar) won de laatste veulenreeks op basis van haar prachtige looksen bewegingen. Vader Niagara dElle Z sprong zelf jarenlang grote prijzen in Frankrijk onder het zadel van fokker Bertrand Pignolet en komt uit één van de beste stammen van Frankrijk. Zijn moeder is de zus van Bayard delle. De grootmoeder is de zus van drie goedgekeurde hengsten. Niagaras zoon Unik dIck werd als driejarige uitgeroepen tot kampioen van de hengstenkeuring bij Selle Français. Moeder Argentina Z is van de GP-hengst Air Jordan Z en voormalig wereldbekerwinnaar Libero H.

NIAGARA D'ELLE Z  QUICK STAR  GALOUBET A  ALMÉ Z
VITI
STELLA  NITHARD X
FLORA
CAPUCINE D'ELLE  JALISCO B  ALMÉ Z
TANAGRA
TOSCANE D'ELLE  GRAND VENEUR
JESABELLE D'ELLE
ARGENTINA Z  AIR JORDAN Z  ARGENTINUS  ARGENTAN I
DORLE
MANDOLINE  MATADOR
WINZERIN
PALMA  LIBERO H  LANDGRAF I
OKTAVE
BEAUTY  ABGAR XX
UNIEKE