28. ZABOR Z

hengst 08-05-2011 bruin Zangersheide Stikkers, G.A.
prijs: € 5000

Vader Zirocco Blue is iets speciaals. Niet is hij een zoon van veelvuldig GP winnaar Mr. Blue uit de internationaal springende Licorne des Forets maar ook is hij als niet-Holstein gefokte hengst toch reeds op jonge leeftijd goedgekeurd werd voor het Holstein Verband. Een andere Holsteiner troef in het pedigree van Zabor is Catoki die, terwijl hij zich onsterfelijk maakt als springpaard, nu ook een carrière als vererver start. De moeder van Zabor Z is de halfzus van de gekeurde hengsten Cooper (Carry Gold) en World Liberty (Couleur-Rubin).

ZIROCCO BLUE VDL  MR. BLUE  COUPERUS  NATUREL
WARINA
ACARLA  OLDENBURG (IMPERIAL)
PICARLA
LICORNE DES FORETS  VOLTAIRE  FURIOSO II
GOGO MOVE
GEKAS DES FORETS  LE TOT DE SEMILLY
RAPOSODIE II
CARERA  CATOKI  CAMBRIDGE  CALETTO I
HILGUNDE
BILDA  SILVESTER
VORDULA
RIVELLA  LANDOR S  LANDADEL
EL.-FUREIDA II
KARINA  RAMIRO
FABIOLA