21. CADYSHA FROM SECOND LIFE Z

merrie 10-06-2012 zwart bruin Zangersheide HENDRIKX THIERRY HENDRIKX THIERRY
prijs: € 8500

Basel, Lyon, Montecarlo, Hamburg, Göteborg, Falsterbo, Rotterdam,… stuk voor stuk zijn het prachtige vakantiesteden. Voor Casall la Silla betekenen deze steden nog nét iets meer, hier bezorgde hij onder zijn ruiter Rolf-Görann Bentsson de concurrentie het schaamrood op de wangen en won hij GP’s en Nations Cup wedstrijden. Moeder Rosana stamt af uit Holsteiner lijn 104a en is nauw verwant aan de hengst Carneval maar ook aan de sportpaarden Athletico (Athlet Z) en Maurice van Roosbroeck’s ‘Le Coup C’ van Lord.

CASALL  CARETINO  CALETTO II  COR DE LA BRYERE
DEKE
ISIDOR  METELLUS
CORBALA
KIRA XVII  LAVALL I  LANDGRAF I
MADAM
MALTIA  RAIMOND
DULDIGE
ROSANA  PAINTERS'S ROW XX  ROYAL ACADEMY XX  NIJINKSY XX
CRIMSON SAINT
ROAD TO THE TOP XX  SHIRLEY HEIGTHS XX
SILKAN WAY
GRACELLA  ATHLET Z  ALM… Z
GOLFAMT Z
BEA  COR DE LA BRYERE
FAKIR