34. COCO CHANEL H M Z

merrie 20-04-2012 schimmel Zangersheide HUYSEGOMS STAL MIEVIS HUYSEGOMS STAL MIEVIS
prijs: € 7000

 “Elegant zijn is geen kwestie van een nieuwe jurk aantrekken, je bent elegant omdat je elegant bent” zo citeerde de naamgenoot van dit prachtige veulen Coco Chanel. De elegantie straalt ook van dit veulen af, zonder schroom, pure kwaliteit. Ook haar pedigree is heel luxueus, haar vader is de illustere Cornet Obolensky en haar moeder Cardino (Caretano Z) is de zus van Acapulco Z (Acorado I) die in 2001 het veulenkampioenschap op Zangersheide won en uitgroeide tot gekeurde hengst en internationaal sportpaard.

CORNET OBOLENSKY  CLINPSOTON  CORRADO I  COR DE LA BRYERE
SOLEIL
URTE I  MASETTO
OHRA
RABANNA V. COSTERVELD  HEARTBREAKER  NIMMERDOR
BACAROLE
HOLIVEA V. COSTERVELD  RANDAL Z
GUDULA
CARDINO Z  CARETANO Z  CARETINO  CALETTO II
ISIDOR
BRAVO  REICHSGRAF
OFARIM
LADY CALYPSO  CALYPSO II  COR DE LA BRYERE
TABELLE
CUBIJA  LANDGRAF I
MARJELLE