3. BELLISSIMO 111 Z

hengst 17-06-2013 vos (kan schimmel worden) Zangersheide Stal Theeuwes / M. Hoesels
prijs: € 9500

The beauty from the best!

Slaat ‘Bellissimo’ op de fokkerssuccessen van de wereldberoemde 111-fokker of eerder op de slimme familieopbouw van dit veulen van Bamako de Muze. Vader Bamako, met zijn fantastisch voorbeen en schouderpartij, met een gouden instelling en schijnbaar onbeperkte capaciteiten is de halfbroer van GP winnaars Mylord Carthago, Norton d’Eole en Jolly Mome.

In moeder Carthalanda Z’s pedigree speelt de Holsteiner Calando I een prominente rol. Hij sprong internationaal met Edgar Henri Cueper, hij is vader van oa Cagliostro (N.Penti), van Calado (H.Von Eckermann) en van Carefull (OS. E.Blaton)en staat bekend als dé merriemaker in Holstein. Bij Bellissimo 111 Z profileert hij zich als moeder’s vader van Carthago Z en als volle broer van Z-Calanda. De 3e moeder van dit veulen. Moeder Carthalanda Z is ook de halfzus van de gekeurde hengst Renegade Z.

BAMAKO DE MUZE  DARCO  LUGANO VAN LA ROCHE  LUGANO I
ADLERFLUT
OCOUCHA  CODEX
LATOUCHA
FRAGANCE DE CHALUS  JALISCO B  ALMÉ Z
TANAGRA
NIFRANE  FURY DE LA CENSE
IFRANE X
CARTHALANDA SR Z  CARTHAGO Z  CAPITOL I  CAPITANO
FOLIA
PERRA  CALANDO I
KERRIN
QUITA Z  QUIDAM DE REVEL  JALISCO B
DIRKA
Z- CALANDA  COR DE LA BRYERE
FURGUND