13. ZENITH PP Z

hengst 10-06-2013 bruin (kan schimmel worden) Zangersheide PIERAETS - PACQUE VOF
prijs: € 5000

Zirocco Blue VDL heeft zijn opmars naar het hoogste punt in de sterrenhemel kracht bijgezet met dubbele winst in Kopenhagen. Hij won in de Deense hoofdstad zowel de Landenprijs als de Grote Prijs, tot tweemaal toe op dubbel foutloos. Ook de nafok van Zirocco imponeert wat de populariteit van één van de laatste zonen van Mr.Blue de hoogte injaagt. Grootmoeder van Zenith, B-Cancara is een halfzus van Easter, die rond de eeuwwisseling Landenprijzen sprong met Kai Rueder. Zij is tevens de halfzus van de moeder van één van Nederland’s meest invloedrijksten, Celano.

ZIROCCO BLUE VDL  MR. BLUE  COUPERUS  NATUREL
WARINA
ACARLA  OLDENBURG (IMPERIAL)
PICARLA
LICORNE DES FORETS  VOLTAIRE  FURIOSO II
GOGO MÍVE
GEKAS DES FORETS  LE TOT DE SEMILLY
RAPOSODIE II
CALINE  CLAUDIO'S SON  CLAUDIO  CARTHAGO Z
SCHILDA
FELINE  CONTENDER
ODA
B- CANCARA  CORIANDER  CORIOLAN
PRIMADONNA
TAKATIC  LOSANDER
FROKODIL