23. CURA Z

merrie 15-05-2013 bruin Zangersheide PUTSEYS, WIM
prijs: € 6000

De jonge Crowntano Z werd gekeurd met hoge verwachtingen. Zijn vader, Crown Z is een zoon van Carthago Z en de merrie van de eeuw, Ratina Z. Zijn moeder Cocaine Z, een zus van het internationale GP paard Heartrock Z, wordt tot op heden beschreven als één van de meest indrukwekkende springtalenten die Zangersheide ooit heeft gehad. Ze bleef voorbehouden voor de fokkerij en zette naast Crowntano Z ook Tabou Z op de wereld, die als 7 jarige brons haalde op het WK. Cura Z’s moeder Osaka, is een dochter van nog een Z-stempelhengst, Ramiro Z. Haar zus, Quality sprong internationaal. Grootmoeder Donna Fernanda is de volle zus van Don Fernando die door de familie Hemeryck naar België werd gehaald. Via een volle zus van Walzerliebe, opent de stam van ‘De Breemeersen’ zich. Hieruit komen Edelkind, Parcival, Coeur Blesse Z (J.Sprunger), en Picasso (E.Gaudiano).

CROWNTANO Z  CROWN Z  CARTHAGO Z  CAPITOL I
PERRA
RATINA Z  RAMIRO Z
ARGENTINA Z
COCAINE Z  CARETANO Z  CARETINO
BRAVO
CARTE BLANCHE Z  CARTHAGO Z
MONICA
OSAKA  RAMIRO Z  RAIMOND  RAMZES X
INFRA
CORALLE Z (VALINE)  COTTAGE SON XX
HOLLE
DONA FERNANDA  DON CARLOS  DOMINIK
FASANENMOOS
WALZERLIEBE  WEDEKIND
FROSTKIND