5. CLICHY VDV Z

merrie 28-06-2014 bruin Zangersheide LUYCKX, K.
prijs: € 9000

"CLASSY CLICHY...!"

 Met het klasseveulen Clichy VDV Z zien we opnieuw dat bij Zangersheide de beste bloedlijnen uit heel Europa worden samengebracht. Vader is de Holsteiner Clarence C, halfbroer van Casall ASK. Langs moederszijde zien we één van de beste Belgische stammen verschijnen. De BWP-merrielijn 13 is beter bekend als de Quinette Ut-stam van Hubert Hamerlinck. Die bracht paarden zoals oud-wereldkampioen Dax vd Abdijhoeve, Utrillo vd Heffinck, de Z-gekeurde Jos vd Abdijhoeve, tweevoudig Duits kampioen Quelle Homme, Bentley van T&L en Halifax vh Kluizebos (Deusser), om er maar enkele te noemen. Uit de moeder van Clichy werd vorig jaar op Zangersheide al de Clintissimo-zoon Calais Z goedgekeurd. Moeder Cannes van T&L is een dochter van Kannan, de vader van Olympisch kampioen Nino des Buissonnets van Steve Guerdat, uit een moeder van merriemaker Heartbreaker.

CLARENCE C  CARANO  CAPITOL I  CAPITANO
FOLIA
VISION III  COR DE LA BRYERE
MAINZ
KIRA XVII  LAVALL I  LANDGRAF I
MADAM
MALTIA  RAIMOND
DULDIGE
CANNES VAN T&L  KANNAN  VOLTAIRE  FURIOSO II
GOGO MÍVE
CEMETA  NIMMERDOR
WOZIETA
WELFE VD HEFFINCK  HEARTBREAKER  NIMMERDOR
BACAROLE
KINETTE VAN DE HEFFINCK  PACHAT II
DINETTE VAN DE HEFFINCK