8. KACENTO Z

hengst 20-06-2014 bruin Zangersheide CUSTERS, J.H.M.
prijs: € 12000

"WINNERS PRODUCE WINNERS!"

 Ze zijn zeldzaam, de Z-Festivalwinnaars die te koop worden aangeboden. Met Kacento Z hebben we er alvast een in huis. Dit hengstveulen scoorde best op type, correctheid en bewegingen, maar kan ook een exceptionele afstamming voorleggen. De populaire vader Kannan werd in 2005 kampioen van Frankrijk onder Michel Hécart. Hij won ook de landenprijzen van La Baule en Lissabon. Meer nog maakte Kannan faam als springpaardenleverancier. Regerend Olympisch kampioen Nino des Buissonnets (Steve Guerdat) is het beroemdste product. Andere telgen zijn Bridgit, Molly Malone, Paille, Kismet, A Big Boy, Oh d’Eole, Quannan-R,… Via de nationaal springende moeder Concenta ST Z (Cento x Contender) gaat dit veulen terug naar de Landgraf I-dochter In Time II, tevens grootmoeder van de veelwinnares Cassandra d’Ick (Mathieu Billot), en overgrootmoeder van de SF-gekeurde Unik d’Ick (Niagara d’Elle Z).

KANNAN  VOLTAIRE  FURIOSO II  FURIOSO XX
DAME DE RANVILLE
GOGO MÍVE  GOTTHARD
MOSAIK
CEMETA  NIMMERDOR  FARN
RAMONAA
WOZIETA  LE MEXICO
ROZIETA
CONCENTA ST Z  CENTO  CAPITOL I  CAPITANO
FOLIA
VIOLA XI  CALETTO II
LADY LEGENDE
CONTENDRA  CONTENDER  CALYPSO II
GOFINE
IN TIME II  LANDGRAF I
ZAJANA