15. COSMO Z

hengst 06-06-2014 donker bruin Zangersheide Smeets, H.
prijs: € 6500

"SAPPHIRE, THE LEGEND LIVES ON!"

 Enkele maanden geleden was de dood van Sapphire groot nieuws. De merrie die onder Mclain Ward twee keer Olympisch kampioen werd, stierf op negentien jaar aan kolieken. Met Cosmo Z kunnen we een telg uit de directe moederlijn aanbieden. Moeder Kardina Van ’t Merelsnest is via Nabab de Rêve en Argentinus een kleindochter van Wendelina Van ’t Merelsnest, de volle zus van Sapphire. Wendelina sprong zelf op 1.50m-niveau onder Marc Van Dijck en Björn Van Bunder. Ze liep hier vorig jaar nog verdienstelijk het Belgisch kampioenschap en haalde al eens de BK-finale in 2009 te Kapellen. Wendelina is ook de volle zus van 1.60m-paard Qarco vh Merelsnest (R. Sweely) en de moeder van de goedgekeurde dekhengsten Edjaz en Glasgow Van ’t Merelsnest VDL. De vader van dit veulen, Chellsini Z is een jonge Chellano Z die is voorbestemd om in de voetsporen van zijn vader te treden. Zo denken de enthousiaste fokkers er alleszins over.

CHELLSINI Z  CHELLANO Z  CONTENDER  CALYPSO II
GOFINE
FAYENCE  COR DE LA BRYERE
SOLEIL
CASSIRA Z  CASSINI I  CAPITOL I
WISMA
MOLLI I  QUIDAM DE REVEL
E-RAMIRA
KARDINA VAN 'T MERELSNEST  NABAB DE REVE  QUIDAM DE REVEL  JALISCO B
DIRKA
MELODIE EN FA  ARTICHAUT
CARAVELLE
HADITHA W VAN'T MERELSNEST  ARGENTINUS  ARGENTAN I
DORLE
WENDELINA V 'T MERELSNEST  DARCO
IDJAZ-C