25. QUISINA V ST GHYVAN Z

merrie 22-05-2014 bruin Zangersheide Vanlangenaeker, M.
prijs: € 12000

"THIS ONE YOU CAN'T BREED TWICE!"

 Zo’n veulen fok je geen twee keer, zou je denken. Niettegenstaande werden eerder al drie volle zussen geboren. Dat maakt de jongste telg echter niet minder bijzonder. Ten eerste is het al een prachtig, gezond merrieveulen. Ten tweede heeft het een bloedlijn die klinkt over de hele lijn. De voorvaders op een rijtje: Quidam de Revel, Cassini I en Cor de la Bryere. Met Cor zijn we aanbeland bij de merrie Ziranda, en die heeft dezelfde grootmoeder als Baroness VII, de moeder van de hengst Calido I. Het gaat hier dus over de Holsteinse Stamm 5064. Daarvan stamt ook de Z-gekeurde hengst Mr. Quality Z af, net als de Holsteinse Siegerhengst 2013 Casaltino, onze eigen jonge Costoso Z (Connor) en de GP-hengsten Ukato (Willem Greve), Acantus della Caccia (Vincenzo Chimirri) en Little Rock (Jessica Kuerten).

QUIDAM DE REVEL  JALISCO B  ALMÉ Z  IBRAHIM
GIRONDINE
TANAGRA  FURIOSO XX
DELICIEUSE
DIRKA  NANKIN  FRA DIAVOLO XX
CONSTELLATION
ONDINE DE BAUGY  HARPHORTAS XX
NADINE
RASSINA  CASSINI I  CAPITOL I  CAPITANO
FOLIA
WISMA  CALETTO II
PRISMA
ZIRANDA  COR DE LA BRYERE  RANTZAU XX
QUENOTTE
PIRANDA  MONTANUS
BORADE