35. ACTION MAN Z

hengst 10-05-2014 schimmel Zangersheide Van Heyst, A.
prijs: € 16000

"ACTION MAN. LET'S MAKE A BID!"

 Koop je een hengstveulen, dan hoop je dat ze hem drie jaar later keuren. Daar gaan wij alvast vanuit en daarom zoeken we in de beste stammen. Neem nu Action Man Z. Uiteraard is papa Action Breaker goedgekeurd, maar ook diens volle broer Quasimodo vd Molendreef is een vererver. Hij leverde één van de beste springpaarden van dit tijdperk, Hello Sanctos. Moedersvader Calvados Z was een aanstormend talent van Christian Ahlmann, tot hij vroegtijdig stierf. Ook de moederlijn van Action Man Z kreeg de goedkeuring van menig hengstenjury. Grootmoeder Sandro’s Girl Z is een kleindochter van Larthago, de merrie die furore maakte met Mathijs van Asten en de hengsten Harley VDL en Cevin Z op de wereld zette. Larthago is ook de moeder van Hopes Are High Z, waarmee Ruben Romp deelnam aan twee jeugd-EK’s.

ACTION BREAKER  HEARTBREAKER  NIMMERDOR  FARN
RAMONAA
BACAROLE  SILVANO
ORCHIDEE
JARME V 'T STEENTJE  LYS DE DARMEN  ET HOP X
DARMEN
FREJA  PORCHE DE BORNIVAL
QUERRY
CAMILLA Z  CALVADOS Z  CHELLANO Z  CONTENDER
FAYENCE
CASSANDRA Z  CARTHAGO Z
ASTARA
SANDRO'S GIRL Z  SANDRO BOY  SANDRO Z
WIADORA
CAROLINE Z  CHELLANO Z
LARTHAGO