51. FUFU Z

hengst 19-04-2014 bruin Zangersheide Beukens, W.
prijs: € 6500

"GREAT TASTE!"

 Fufu is een Afrikaans gerecht dat wordt gemaakt van bananen en eetbare wortelknollen. Lekker, en daarom noemde fokker W. Beukens zijn veulen dit jaar naar het speciaal gerechtje. Hij heeft trouwens iets met Afrikaanse namen. In 2010, toen het WK voetbal in Zuid-Afrika plaatsvond, noemde hij zijn veulen naar de vuvuzela’s, de blaasinstrumenten die wereldwijd megapopulair werden door het WK. Vuvuzela Z, een zoon van Vagabond de la Pomme, ging toen ook naar de veiling en geraakte zo in Amerika bij Aliboo Farm. Intussen is hij vier jaar en een goedgekeurde dekhengst aldaar. Wie weet gaat het met Fufu Z wel dezelfde richting uit? Hij heeft alvast dezelfde moeder, een dochter Casantos x Lord Liberty. Vader Fernando H is een jonge, Z-gekeurde hengst van Calvino Z uit de halfzus van Olympisch kampioen Hickstead.

FERNANDO H  CALVINO Z  CALVIN Z  CALETTO II
MONOLINE
EASANETTE  RAMIRO Z
ASANETTE
AMARA  NO LIMIT  INDOCTRO
JANTE
JOMARA  EKSTEIN
FOMARA
ZANZILLA  CASANTOS  CANTOS  CONTENDER
GABANTA
CASSIMA  CASSINI I
ZARIN IX
LIESKE  LORD LIBERTY  LORD
NAUENBURG
HALICIA  JULIO MARINER XX
ZENIA